Анар Меджидов, якому тернополянки Софія та Христина відмовили на пропозицію познайомитись, озвірів. Христину, зловивши за волосся, кинув до землі, Софію відлупцював ногами. Дівчата лікуються. Одна вдома, інша – у лікарні. А чоловік навіть у присутності міліціонерів і далі погрожував жінкам та свідкам
- Він схопив Христину за волосся і різко потягнув назад. Вона впала, - розповідає одна із постраждалих, Софія Гусак. - Декілька разів вдарив її до землі. Я хотіла відтягти подругу. А чоловік вдарив мене ногою у живіт. Коли піднялась, він ще раз вдарив - вже у груди.
Від удару Софія впала на коліна. Тоді іноземець відпустив Христину, схопив за плечі Софію і почав сильно трусити. Дівчата почали кричати, щоб їх хтось врятував...
Таку агресію в чоловіка викликало те, що дівчата проігнорували його грубу пропозицію познайомитись. Наступні події були не менш жахливі...
Конфлікт стався увечері 9 травня у приміщенні колишнього готелю "Україна".
- Близько 23-ї години ми виходили з офісу "Свободи" в готелі "Україна", - каже Софія. - Там затримались - обговорювали заходи до Дня матері. На сходах готелю почули чоловічі голоси. Там суцільна темрява, ми нічого не бачили. Один із чоловіків російською з акцентом запропонував познайомитися. Ми не відповіли, почали швидше йти. Тоді він закричав: "Гей ви, ..., я вам говорю! Йдіть сюди!". Це все - із лайкою. Після таких образ ми їм різко відмовили і пішли далі.
Чоловікові, який хотів познайомитися, та його друзям, вочевидь, агресивна відмова дівчат дуже не сподобалася.
- Один з них крикнув: "Ловіть їх!", - пригадує потерпіла. Під час розповіді в дівчини тремтять руки. - Почули за собою тупіт. Я сказала Христині: "Біжимо!". Та за декілька метрів від "України" вони наздогнали мою подругу. Чоловіків було четверо: кавказець, двоє афроамериканців та один українець. Його я впізнала — він також має офіс у цьому готелі. Троє стояли. Бив лише кавказець. Я ніколи не бачила такої агресії і такого ставлення чоловіка до жінок. Мені здалось, що принижувати і товкти дівчат для нього — звична справа. На наші крики повибігали люди із розважальних закладів, що поруч.
Коли з'явилися свідки, агресивний чоловік трохи заспокоївся. Сів у позашляовик BMW із польськими номерами. Софія тим часом встигла зателефонувати на 102.
- Він хотів утекти, але люди, які повиходили, заблокували машину, - продовжує дівчина. – У цей час до мене підійшов його друг і почав погрожувати. Сказав, що я не знаю, з ким зв'язалася. І що нас всіх поріжуть. Коли кавказець зрозумів, що поїхати йому не вдасться, а міліції ще не було, то почав кудись телефонувати і кричати: "Беріть дула і швидко сюди!". Я дуже злякалась. За декілька хвилин білим “Мерседесом” під’їхав ще один чоловік. Сказав, що він — міліціонер. Також погрожував. Сказав, що нам „краще не рипатись”, бо вони все „порішають”. Згодом приїхали правоохоронці. Ми з Христиною та кілька свідків пішли з ними. Іноземця повезли машиною.
У міліції дівчата плакали. Їм було, як зізнались, страшно і боляче від отриманих травм. Та згодом стало ще лячніше.
- Нас всіх посадили в холі міського відділу, - каже Гусак. - Христина пішла давати пояснення, а я і свідки залишились сидіти. Цей іноземець підходив до всіх і кричав у присутності міліціонерів, що всіх перестріляє, що він „тримає” ринок і нам усім буде зле. Ми просили правоохоронців його заспокоїти, але вони сказали, що нічого не можуть зробити. Коли мої дані записали в журнал чергового, іноземець скористався тим, що правоохоронець відлучився. Підійшов до журналу і переписав мої дані та адресу. Сказав: "Присягаюсь Аллахом, я тебе заріжу!". Я знову заплакала. Потім мене провели у кабінет слідчого.
Опитування свідків у міліції закінчилось пізно вночі. Всі учасники, в тому числі й нападник, роз'їхались. Дівчата звернулись у міський травмпункт.
- Лікар виявив у мене забої живота, грудей, щелепи, - продовжує Софія. - Також синці з крововиливами на руках. Які травми були у Христини, вже й не пам'ятаю. Наступного дня, 10 травня, слідчий запросив мене дати пояснення. Христина не змогла піти - погано почувалася. У неї паморочилося у голові, була рвота. Коли я вийшла від слідчого, мені теж стало зле. На вулиці, біля міськвідділу, я втратила свідомість. Перехожі допомогли прийти до тями. Якось дійшла до офісу, а вже звідти мене відвезли у травмпункт. Там одразу госпіталізували. Повиписували ліків. На кілька годин поклали під крапельницю. З міської лікарні перевели в обласну. Там виявили струс мозку. Тепер лікуюсь.
У слідчого Софія з'ясувала, хто її кривдник. Ним виявився громадянин Азербайджану Анар Меджидов.
- Як я зрозуміла, у цього чоловіка вже були проблеми з законом, - продовжує дівчина. - Його притягали за хуліганські дії і завдання важких тілесних ушкоджень. Я дійсно боюсь цієї людини. Він знає мої дані. Не боїться відповідальності. Каже, що має „знайомства” і робить, що хоче. Навіть під час упізнання в міськвідділі, за два дні після побиття, він продовжував погрожувати і присягатися Аллахом, що мені не жити. Крім того, до міліції він ходить із друзями-кавказцями, які чекають на вулиці. Вони також викрикували погрози на мою адресу.
Анара Меджидова ми відшукали в соцмережах. Його сторінки є в мережах "Однокласники" , "ВКонтакті", Facebook і навіть на сайті знайомств. Його впізнали і скривджені дівчата. Чоловікові 34 роки, він родом з азербайджанського міста Астара. Має вищу освіту, неодружений. Судячи з фото на його сторінках, багато подорожує, має свій бізнес, любить відпочивати у ресторанах. На сторінках двох соцмереж ми написали іноземцеві (номера його телефону не знайшли — прим. ред.) повідомлення з пропозицією розповісти, що сталося того вечора. Та на час виходу газети відповіді не отримали, хоча чоловік і був онлайн близько 23.00 13 травня.
Навідалися ми і на Центральний ринок із надією, що продавці впізнають чоловіка, розкажуть, чим він живе і чи схильний до агресії.
- Бачила декілька разів, - каже продавчиня, яка торгує всіляким побутовим дріб'язком на ринку з боку вулиці Живова. – Наче культурний такий чоловік. Ви краще на куті розпитайте - там азербайджанці продають.
Та продавці-іноземці не впізнавали свого співвітчизника.
- Ні, не бачив його, - відповів торговець-азербайджанець з овочевого ринку. Хоча сказав він це невпевнено, перезирнувшись з колегою.
Стверджували, що не впізнають і не знають кривдника тернополянок (бо ж ми і прізвище називали — прим. ред.), й інші продавці-кавказці.
- За цим випадком правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частиною третьою статті 296 Кримінального кодексу України, - повідомили 13 травня у відділі зв'язків із громадськістю обласної міліції. - Інформацію внесли в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань.
На час слідства іноземець перебуває під вартою. Коли справа потрапить до суду, то, згідно з цією статтею Кримінального кодексу, пан Меджидов може сісти на строк від двох до п'яти років.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Іноземці в Україні б'ють українських жінок
Світ:
Анар Меджидов, якому тернополянки Софія та Христина відмовили на пропозицію познайомитись, озвірів. Христину, зловивши за волосся, кинув до землі, Софію відлупцював ногами. Дівчата лікуються. Одна вдома, інша – у лікарні. А чоловік навіть у присутності міліціонерів і далі погрожував жінкам та свідкам
13052601r.jpg
- Він схопив Христину за волосся і різко потягнув назад. Вона впала, - розповідає одна із постраждалих, Софія Гусак. - Декілька разів вдарив її до землі. Я хотіла відтягти подругу. А чоловік вдарив мене ногою у живіт. Коли піднялась, він ще раз вдарив - вже у груди.
Від удару Софія впала на коліна. Тоді іноземець відпустив Христину, схопив за плечі Софію і почав сильно трусити. Дівчата почали кричати, щоб їх хтось врятував...
Таку агресію в чоловіка викликало те, що дівчата проігнорували його грубу пропозицію познайомитись. Наступні події були не менш жахливі...
Конфлікт стався увечері 9 травня у приміщенні колишнього готелю "Україна".
- Близько 23-ї години ми виходили з офісу "Свободи" в готелі "Україна", - каже Софія. - Там затримались - обговорювали заходи до Дня матері. На сходах готелю почули чоловічі голоси. Там суцільна темрява, ми нічого не бачили. Один із чоловіків російською з акцентом запропонував познайомитися. Ми не відповіли, почали швидше йти. Тоді він закричав: "Гей ви, ..., я вам говорю! Йдіть сюди!". Це все - із лайкою. Після таких образ ми їм різко відмовили і пішли далі.
Чоловікові, який хотів познайомитися, та його друзям, вочевидь, агресивна відмова дівчат дуже не сподобалася.
- Один з них крикнув: "Ловіть їх!", - пригадує потерпіла. Під час розповіді в дівчини тремтять руки. - Почули за собою тупіт. Я сказала Христині: "Біжимо!". Та за декілька метрів від "України" вони наздогнали мою подругу. Чоловіків було четверо: кавказець, двоє афроамериканців та один українець. Його я впізнала — він також має офіс у цьому готелі. Троє стояли. Бив лише кавказець. Я ніколи не бачила такої агресії і такого ставлення чоловіка до жінок. Мені здалось, що принижувати і товкти дівчат для нього — звична справа. На наші крики повибігали люди із розважальних закладів, що поруч.
Коли з'явилися свідки, агресивний чоловік трохи заспокоївся. Сів у позашляовик BMW із польськими номерами. Софія тим часом встигла зателефонувати на 102.
- Він хотів утекти, але люди, які повиходили, заблокували машину, - продовжує дівчина. – У цей час до мене підійшов його друг і почав погрожувати. Сказав, що я не знаю, з ким зв'язалася. І що нас всіх поріжуть. Коли кавказець зрозумів, що поїхати йому не вдасться, а міліції ще не було, то почав кудись телефонувати і кричати: "Беріть дула і швидко сюди!". Я дуже злякалась. За декілька хвилин білим “Мерседесом” під’їхав ще один чоловік. Сказав, що він — міліціонер. Також погрожував. Сказав, що нам „краще не рипатись”, бо вони все „порішають”. Згодом приїхали правоохоронці. Ми з Христиною та кілька свідків пішли з ними. Іноземця повезли машиною.
У міліції дівчата плакали. Їм було, як зізнались, страшно і боляче від отриманих травм. Та згодом стало ще лячніше.
- Нас всіх посадили в холі міського відділу, - каже Гусак. - Христина пішла давати пояснення, а я і свідки залишились сидіти. Цей іноземець підходив до всіх і кричав у присутності міліціонерів, що всіх перестріляє, що він „тримає” ринок і нам усім буде зле. Ми просили правоохоронців його заспокоїти, але вони сказали, що нічого не можуть зробити. Коли мої дані записали в журнал чергового, іноземець скористався тим, що правоохоронець відлучився. Підійшов до журналу і переписав мої дані та адресу. Сказав: "Присягаюсь Аллахом, я тебе заріжу!". Я знову заплакала. Потім мене провели у кабінет слідчого.
Опитування свідків у міліції закінчилось пізно вночі. Всі учасники, в тому числі й нападник, роз'їхались. Дівчата звернулись у міський травмпункт.
- Лікар виявив у мене забої живота, грудей, щелепи, - продовжує Софія. - Також синці з крововиливами на руках. Які травми були у Христини, вже й не пам'ятаю. Наступного дня, 10 травня, слідчий запросив мене дати пояснення. Христина не змогла піти - погано почувалася. У неї паморочилося у голові, була рвота. Коли я вийшла від слідчого, мені теж стало зле. На вулиці, біля міськвідділу, я втратила свідомість. Перехожі допомогли прийти до тями. Якось дійшла до офісу, а вже звідти мене відвезли у травмпункт. Там одразу госпіталізували. Повиписували ліків. На кілька годин поклали під крапельницю. З міської лікарні перевели в обласну. Там виявили струс мозку. Тепер лікуюсь.
У слідчого Софія з'ясувала, хто її кривдник. Ним виявився громадянин Азербайджану Анар Меджидов.
- Як я зрозуміла, у цього чоловіка вже були проблеми з законом, - продовжує дівчина. - Його притягали за хуліганські дії і завдання важких тілесних ушкоджень. Я дійсно боюсь цієї людини. Він знає мої дані. Не боїться відповідальності. Каже, що має „знайомства” і робить, що хоче. Навіть під час упізнання в міськвідділі, за два дні після побиття, він продовжував погрожувати і присягатися Аллахом, що мені не жити. Крім того, до міліції він ходить із друзями-кавказцями, які чекають на вулиці. Вони також викрикували погрози на мою адресу.
Анара Меджидова ми відшукали в соцмережах. Його сторінки є в мережах "Однокласники" , "ВКонтакті", Facebook і навіть на сайті знайомств. Його впізнали і скривджені дівчата. Чоловікові 34 роки, він родом з азербайджанського міста Астара. Має вищу освіту, неодружений. Судячи з фото на його сторінках, багато подорожує, має свій бізнес, любить відпочивати у ресторанах. На сторінках двох соцмереж ми написали іноземцеві (номера його телефону не знайшли — прим. ред.) повідомлення з пропозицією розповісти, що сталося того вечора. Та на час виходу газети відповіді не отримали, хоча чоловік і був онлайн близько 23.00 13 травня.
Навідалися ми і на Центральний ринок із надією, що продавці впізнають чоловіка, розкажуть, чим він живе і чи схильний до агресії.
- Бачила декілька разів, - каже продавчиня, яка торгує всіляким побутовим дріб'язком на ринку з боку вулиці Живова. – Наче культурний такий чоловік. Ви краще на куті розпитайте - там азербайджанці продають.
Та продавці-іноземці не впізнавали свого співвітчизника.
- Ні, не бачив його, - відповів торговець-азербайджанець з овочевого ринку. Хоча сказав він це невпевнено, перезирнувшись з колегою.
Стверджували, що не впізнають і не знають кривдника тернополянок (бо ж ми і прізвище називали — прим. ред.), й інші продавці-кавказці.
- За цим випадком правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частиною третьою статті 296 Кримінального кодексу України, - повідомили 13 травня у відділі зв'язків із громадськістю обласної міліції. - Інформацію внесли в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань.
На час слідства іноземець перебуває під вартою. Коли справа потрапить до суду, то, згідно з цією статтею Кримінального кодексу, пан Меджидов може сісти на строк від двох до п'яти років.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)