Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Accès: 0

Депутатами намагатимуться керувати

Про це журналістам в парламенті розповів депутат "Блоку Петра Порошенка" Сергій Каплін, коментуючи законопроект про зняття депутатської недоторканості. Депутат зазначив, що кожного депутата-підприємця можна посадити.

 

"Я за зняття депутатської недоторканості обоми руками. Але, разом з тим, хочу попередити про загрозу знищення парламентаризму. Після зняття депутатської недоторканості в парламенті з'явиться фракція ГПУ, МВС і фракція СБУ", - розповів він.

"В нас більшість депутатів - підприємці і вони не святі, бо обиралися не по святому закону про вибори. І працювали не по святому податковому кодексу. У нас кожен підприємець є злочинцем після податкового кодексу у звязку із законодавством, яке бізнесу нав'язав Янукович. Кожного можна за щось взяти і посадити. Тому, звичайно, намагатимуться керувати депутатами через інструменти, які є в чинному законодавстві. А саме кримінальне переслідування", - сказав нардеп.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Кращий коментар

Portrait de ДЖин ДЖайнів
0
No votes yet

То хай підприємці займаються бізнесом, а державними справами хай піклуються силовики.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Commentaires

Portrait de ДЖин ДЖайнів
0
No votes yet

То хай підприємці займаються бізнесом, а державними справами хай піклуються силовики.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Portrait de Доброслав Велесовий
0
No votes yet

Уже десь було таке. Не пам’ятаєш де КГБшник прийшов до влади пересадивши неугодних "бізнесменів"? По-моєму і те, і те - погано. Ні вайш’ї, ні кшатрії самі добре не накерують.

Арій Хрестовий каже:
То хай підприємці займаються бізнесом, а державними справами хай піклуються силовики.
Portrait de ДЖин ДЖайнів
0
No votes yet

На цю тему є анекдот: "Відтепер в цій країні більше нема олігархів! Якщо не вірите, то спитайте у Потаніна."

Але якщо серйозно: той випадок, що ти пригадав, має певні ознаки італійського фашизму, щоправда без піклування про здоров'я нації.

Але я веду мову про те, що парламент - не місце для бізнесменів. Хтось встановлює правила, хтось контролює їх виконання, а хтось грає в економічні стратегії. Так - найкраще.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)