Прес-секретар начальника Генерального штабу, підполковник Олексій Дмитрашковський, каже, що нападників було близько 30-40 чоловік. За словами місцевих жителів, вони приїхали на двох «Газелях» і « Жигулях». Засідка була організована біля дамби. Нападники були озброєні снайперськими гвинтівками, з яких дострілювали поранених.
Як вже повідомлялося, на окраїні села Жовтневе Слов'янського району, за 20 км від Краматорська, під час руху колона однієї з військових частин Збройних сил України була обстріляна із засідки.
«Перший постріл був з гранатомета, потрапив прямо в двигун БТРа, який йшов другим у колоні, почався бій. Бій тривав годину. За результатами бою загинуло 6 десантників і 9 отримали поранення, з цих 9 у двох контузія, 7 поранених. Всі доставлені в лікарню», - розповів Олексій Дмитрашковский і додав, що також внаслідок бою десантники позбулися одного БТРа і одного «ГАЗ- 66» з мінометної установкою.
Засідка була організована біля дамби. Нападники були озброєні снайперськими гвинтівками, з яких дострілювали поранених, і РПГ, якого немає на озброєнні в української армії. На місці засідки знайдено рюкзак з боєприпасами.
За словами прес-секретаря начальника Генерального штабу, в результаті бою з боку ворога були також поранені й убиті. Однак, коли десантники почали у відповідь бій, терористи почали відтягувати своїх поранених і вбитих і бігти.
За інформацією Олексія Дмитрашковского, на даний момент проведена зачистка району, з людьми проведена відповідна робота.
Друзі і побратими загиблих десантників готові і надалі нести службу у дев'яносто п'ятій бригаді, зазначив прес-секретар начальника Генштабу.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Поранених десантників добивали снайпери
Світ:
Прес-секретар начальника Генерального штабу, підполковник Олексій Дмитрашковський, каже, що нападників було близько 30-40 чоловік. За словами місцевих жителів, вони приїхали на двох «Газелях» і « Жигулях». Засідка була організована біля дамби. Нападники були озброєні снайперськими гвинтівками, з яких дострілювали поранених.
14051401r.jpg
Як вже повідомлялося, на окраїні села Жовтневе Слов'янського району, за 20 км від Краматорська, під час руху колона однієї з військових частин Збройних сил України була обстріляна із засідки.
«Перший постріл був з гранатомета, потрапив прямо в двигун БТРа, який йшов другим у колоні, почався бій. Бій тривав годину. За результатами бою загинуло 6 десантників і 9 отримали поранення, з цих 9 у двох контузія, 7 поранених. Всі доставлені в лікарню», - розповів Олексій Дмитрашковский і додав, що також внаслідок бою десантники позбулися одного БТРа і одного «ГАЗ- 66» з мінометної установкою.
Засідка була організована біля дамби. Нападники були озброєні снайперськими гвинтівками, з яких дострілювали поранених, і РПГ, якого немає на озброєнні в української армії. На місці засідки знайдено рюкзак з боєприпасами.
За словами прес-секретаря начальника Генерального штабу, в результаті бою з боку ворога були також поранені й убиті. Однак, коли десантники почали у відповідь бій, терористи почали відтягувати своїх поранених і вбитих і бігти.
За інформацією Олексія Дмитрашковского, на даний момент проведена зачистка району, з людьми проведена відповідна робота.
Друзі і побратими загиблих десантників готові і надалі нести службу у дев'яносто п'ятій бригаді, зазначив прес-секретар начальника Генштабу.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)