Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Обережно! Озброєні анархісти в центрі Києва

17 серпня на сходах Українського Дому відбулася прес-конференція присвячена фестивалю «День Незалежності з Махном»
17 серпня на сходах Українського Дому відбулася прес-конференція присвячена фестивалю «День Незалежності з Махном», що відбудеться 24-25 серпня в місті Гуляйполе Запорізької області, який проводить Мистецьке Об‘єднання «ОsтаNNя Барикада». Найцікавіше те, що прес-конференція відбувалася в досить незвичний спосіб: тачанка, коні, кулемет, чорні прапори й майже справжні махновці з гвинтівками просто неба в центрі Києва. У ролі махновців виступили досить відомі особистості: Олесь Доній, Лесь Подерев‘янський, Юрій Покальчук, Світлана Поваляєва, Сергій Пантюк та Ксенія Омельченко. Неординарна поїздка від Бессарабської до Європейської площі на тачанці з кулеметом «Максим» викликала захоплення та подив перехожих.

Фоторепортаж з прес-конференції


----------------------------------------------------

В тему:

Козацький чорний ангел

День Незалежності з Махном

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи