Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна перетворюється на відстійник для нелегалів

Світ:

Начальник міграційної служби Одеської області Іван Супруновський переконаний, що через недосконалість законів Україна перетворюється на відстійник для нелегалів.
Про це він заявив на сьогоднішньому засіданні Координаційної ради з питань міграції на чолі з керівником апарату Одеської облдержадміністрації Анатолієм Фетеску.

Тим часом, Одеська область посідає друге - після Києва - місце в Україні за кількістю проживаючих тут біженців. Станом на 1 липня на обліку в регіональній міграційній службі перебувало 593 людини. Зокрема, з країн Азії - 485 людей (більшість з Афганістану), з країн Африки - 101 людина (більшість із Судану). За перше півріччя 2006 року рішенням Держкомітету у справах національностей і міграції статус біженця надано 15 особам (в т.ч. шести дітям), а 33 іноземцям відмовлено.

За матеріалами УНІАН

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи