Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

800 тисяч людей щороку потрапляють у рабство

Світ:

Такі дані Організації Об'єднаних Націй. Серед них більшість - діти та молоді жінки, яких спонукають займатися проституцією або жебрацтвом. Кожного року жертвами торгівлі людьми визнаються і кілька тисяч громадян України. Однак скільки всього українців потрапило в рабство - не можуть порахувати навіть у Міністерстві закордонних справ.
Цього року вирватися з пекла сексуального рабства змогли шістдесят п'ять українок, які поїхали на заробітки до Туреччини - розповідає український дипломат Богдан Сергійчук. Після місяців неволі їм таки вдалося вийти на зв'язок з українським посольством. Декому з жінок допомогли самі клієнти. Серед тих, хто врятувався - дівчина, яка, за порадою подруги, вагітною поїхала до Туреччини. Там вона планувала заробити грошей на пологи та утримання дитини.

Богдан Сергійчук, другий секретар департаменту Туреччини та Південного Кавказу МЗС: "Після прибуття в країну її одразу ж ... забрали в неї паспорт, жорстоко побили і на сьомому місяці вагітності вона мала по чотири-п'ять клієнтів."

Скільки таких рабів у Туреччині та інших країнах - у Міністерстві закордонних справ точно не знають. Проте припускають, що їх тисячі. У Міжнародній організації міграції розповідають, що лише за кілька останніх тижнів їм стало відомо про десятки таких історій. І не лише серед тих, хто виїздить закордон.

Джефрі Лабовіц, представник Міжнародної організації міграції: "Трьох дітей, яким було від трьох до п'яти років продали одній організації. Вона наживалася на тому, що вони жебракували. Вони не ходили до школи і таким чином заробляли."

У Федерації роботодавців переконані, що боротися з рабством необхідно насамперед створенням нормальних умов праці у самій Україні. Тож наразі, щоб застерегти українців від неволі, пропонують видавати трудовим мігрантам на кордоні перелік їхніх права та контакти посольств.

Володимир Грищенко, перший заступник Голови Федерації роботодавців України: "Приїжджаючи в країну, в яку він приїхав він повинен знати, що існують громади українські, громади які об'єднують і вирішують проблеми. А часто наша людина виїжджає не знає ні своїх прав, і не знає, що він там може з кимось спілкуватися."

Нині за межами України перебувє від 4-ьох до семи мільйонів заробітчан. Переважна більшість із них працює нелегально. Тому вони намагаються не контактувати з органами влади, у тому числі - і з українськими посольствами та консульствами.

------------------------------
В тему:

Целофанова республіка

Внутрішня окупація - війна на знищення

Час змінювати Систему
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи