За тиждень-два у країні почнеться економічна криза. На цьому наполягає пан Азаров.
На Майдан я зараз не ходжу. Бо моя присутність там погоди не зробить. А на Конституційний суд тиснути не хочу — йому й так важко.
Днями їхала на роботу через вокзал. Підходить підліток: очі червоні, із рота — перегар. Мовляв, тьотя, дай пару гривень. Питаю: на пиво чи що? Хлопець розповів, що привезли його та інших десь із-під Луганська, щоб на Майдані за Януковича постояли. А він перший раз у столиці, от і відбився погуляти. Як видно було — нагулявся? Повертатися додому — грошей нема.
На площі Лесі Українки бачила багато таких демонстрантів. Розгублених і змерзлих. Вони тусувалися біля своїх одномісних наметів і стріляли у перехожих цигарки.
Я запитала: чого сюди приїхали? Вони охочі до розмов, то й пояснили — заробити:
— Голубые обещали полтинник в день. А че? Делать ничего не надо, и кормят.
Регіонального адмінресурсу в ці дні у столиці забагато. Людей везуть ешелонами у примусовому порядку. Дітей — за гроші, дорослих — у відрядження. Один дядько розповів, що його із заводу в Київ послали. Відмовитися не можна, бо звільнять. Пролетарям кажуть, що день на мітингу зараховуватимуть як робочий. Ось трударі й погоджуються. Може тому, що зараз на підприємствах нікому працювати — усіх вивезли до Києва. За тиждень-два у країні почнеться економічна криза. На цьому наполягає пан Азаров. Напевно, він саме цю дислокацію робочої сили з регіонів до центру має на увазі.
Родич чоловіка працює на одному з підприємств Маріуполя. Каже, що його колегам ”регіонали” пообіцяли заплатити 800 грн за відрядження на Майдан, а дали всього 200. Хлопці образилися. Самі вони не такі ідейні, як того хоче коаліція. До столиці поїхали підзаробити. А тут їх так ”кинули”!
Кажуть, коаліціанти на цей політичний туризм електорату витрачають мільйон доларів щодня. Можливо, якщо лише фрахтування одного потяга зі сходу країни коштує кілька тисяч ”зелених”. Подейкують: на це йдуть гроші партії та бізнесменів, які їй співчувають.
— Вони накрали до того, ось і тримаються за свої місця, щоб красти далі. Мені на них начхати — треба думати про себе. Ось зароблю на цих акціях сто гривень, і то добре, — пояснила мені свою ”політичну позицію” одна учасниця коаліційного мітингу.
Розповідає, що її та колег ”пригнали” з Краматорська. І хоча на Майдані відмічали за списками, вона втекла на Європейську площу, де мітингують прихильники ”помаранчевих”, — ”подивитися на людей”. Зізналася: ледве не залишилася з ними. Але так не отримала б грошей.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
На політичний туризм іде мільйон доларів щодня
Світ:
Днями їхала на роботу через вокзал. Підходить підліток: очі червоні, із рота — перегар. Мовляв, тьотя, дай пару гривень. Питаю: на пиво чи що? Хлопець розповів, що привезли його та інших десь із-під Луганська, щоб на Майдані за Януковича постояли. А він перший раз у столиці, от і відбився погуляти. Як видно було — нагулявся? Повертатися додому — грошей нема.
На площі Лесі Українки бачила багато таких демонстрантів. Розгублених і змерзлих. Вони тусувалися біля своїх одномісних наметів і стріляли у перехожих цигарки.
Я запитала: чого сюди приїхали? Вони охочі до розмов, то й пояснили — заробити:
— Голубые обещали полтинник в день. А че? Делать ничего не надо, и кормят.
Регіонального адмінресурсу в ці дні у столиці забагато. Людей везуть ешелонами у примусовому порядку. Дітей — за гроші, дорослих — у відрядження. Один дядько розповів, що його із заводу в Київ послали. Відмовитися не можна, бо звільнять. Пролетарям кажуть, що день на мітингу зараховуватимуть як робочий. Ось трударі й погоджуються. Може тому, що зараз на підприємствах нікому працювати — усіх вивезли до Києва. За тиждень-два у країні почнеться економічна криза. На цьому наполягає пан Азаров. Напевно, він саме цю дислокацію робочої сили з регіонів до центру має на увазі.
Родич чоловіка працює на одному з підприємств Маріуполя. Каже, що його колегам ”регіонали” пообіцяли заплатити 800 грн за відрядження на Майдан, а дали всього 200. Хлопці образилися. Самі вони не такі ідейні, як того хоче коаліція. До столиці поїхали підзаробити. А тут їх так ”кинули”!
Кажуть, коаліціанти на цей політичний туризм електорату витрачають мільйон доларів щодня. Можливо, якщо лише фрахтування одного потяга зі сходу країни коштує кілька тисяч ”зелених”. Подейкують: на це йдуть гроші партії та бізнесменів, які їй співчувають.
— Вони накрали до того, ось і тримаються за свої місця, щоб красти далі. Мені на них начхати — треба думати про себе. Ось зароблю на цих акціях сто гривень, і то добре, — пояснила мені свою ”політичну позицію” одна учасниця коаліційного мітингу.
Розповідає, що її та колег ”пригнали” з Краматорська. І хоча на Майдані відмічали за списками, вона втекла на Європейську площу, де мітингують прихильники ”помаранчевих”, — ”подивитися на людей”. Зізналася: ледве не залишилася з ними. Але так не отримала б грошей.
-------------------------------------
В тему:
Студенти заробляють на мітингах
Вони – не ми (ліберасти проти гопників)
Вони всі однакові
Всесвіт за нас!
Регіональний культ Карго
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)