Впродовж останніх двох днів від фосфорних випаровувань в Ожидові Буського району Львівської області отруїлося троє телевізійних журналістів - Інтеру, Нового каналу і IСТV.
Як повідомила кореспондентка телеканалу Інтер у Львові, вона ще у вівторок відчула загальну слабкість і нудоту, у неї піднялася температура, журналістка не відчувала смаку того, що їсть.
"Я самостійно звернулася до лікарів, які констатували отруєння. Зараз я проходжу стаціонарне обстеження в лікарні", відзначила собкор Інтеру.
Вона повідомила, що госпіталізували і кореспондентку Нового каналу. У неї почалися сильні болі в печінці і нирках.
"Але найскладніша ситуація з кореспондентом IСТV, якого відправили на лікування до Києва в одну з клінік. Окрім вже "традиційного" печінкового і ниркового болю, в нього діагностували опік верхніх дихальних шляхів", розповіла собкор Інтеру.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
На місці аварії потягу отруїлися фосфором телевізійні журналісти
Світ:
"Я самостійно звернулася до лікарів, які констатували отруєння. Зараз я проходжу стаціонарне обстеження в лікарні", відзначила собкор Інтеру.
Вона повідомила, що госпіталізували і кореспондентку Нового каналу. У неї почалися сильні болі в печінці і нирках.
"Але найскладніша ситуація з кореспондентом IСТV, якого відправили на лікування до Києва в одну з клінік. Окрім вже "традиційного" печінкового і ниркового болю, в нього діагностували опік верхніх дихальних шляхів", розповіла собкор Інтеру.
За матеріалами: Zahid.net
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)