Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Європа наносить удар по США

Світ:

Єврокомісія схвалила застосування до США з 1 березня 2004 року торгових санкцій у вигляді митного збору на продукцію американського експорту на загальну суму 4 млрд. доларів.

Як повідомили РІА Новини в прес-службі Єврокомісії, санкції будуть введені у випадку, якщо США продовжать порушувати торгове законодавство в рамках СОТ, надаючи приховану підтримку американським підприємствам-експортерам.

У цьому випадку, починаючи з березня наступного року, при експорті в країни Євросоюзу США доведеться сплачувати за свої товари митний збір у розмірі 5%, який кожного наступного місяця збільшуватиметься на один відсоток.

У Єврокомісії вважають, що під загрозою ухвалення торгових санкцій з боку ЄС уряд США відмовиться від пільгового режиму оподаткування прибутку експортерів і перестане здійснювати їх приховане субсидування. (УНІАН з посиланням на РІА Новини)




В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи