Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Командувач ЧФ Росії оголосив про війну Україні

Про це заявив народний депутат від "Батьківщини", екс-голова Меджлісу кримсько-татарського народу Мустафа Джемілєв.  В Севастополі командувач Чорноморським флотом зібрав усіх генералів і сказав: "Ми починаємо війну з Україною".


За інформацією депутата, вранці без жодного дозволу кордон України, намагаючись обійти пеленгатори, перетнули 4 вертольоти з Анапи. При цьому він підкреслив, що зараз Україна не може протистояти Росії, і українці стоять на порозі дуже драматичних подій.

Раніше Мустафа Джемілєв просив в.о. Президента, спікера українського парламенту Олександра Турчинова перекинути всю армію до Криму.

Наш коментар: складається враження, що "нова" влада в особі Турчинова і Авакова свідомо нічого не роблять і досі не робили для урегулюванні ситуації в Криму. На мою думку, Крим зробили заложником ситуації. Чому раптом сьогодні з'явився Янукович? Він щойно заявив, що закликає "нову" владу відмовитися від влади. В іншому випадку на півосторі почненться війна. Про це він прямо не сказав. Але все так виглядає: або я повертаюся президентствовати далі, або війна з Росією. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача ДЖин ДЖайнів.
0
Ще не підтримано

Становище Турчинова, Яценюка, Тимошенко дуже хитке. Громадяни України, передусім активісти, їм не довіряють. Війна з Росією - це їх шанс утриматись при владі, нейтралізувавши таким чином політично активних громадян на Майдані. Саме тому на пост міністра був призначений мультимільйонер іноземного походження. Для того, щоб дати бандитові можливість успішно покинути межі України. А потім розвивати терористичну діяльність.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Коментарі

Зображення користувача ДЖин ДЖайнів.
0
Ще не підтримано

Становище Турчинова, Яценюка, Тимошенко дуже хитке. Громадяни України, передусім активісти, їм не довіряють. Війна з Росією - це їх шанс утриматись при владі, нейтралізувавши таким чином політично активних громадян на Майдані. Саме тому на пост міністра був призначений мультимільйонер іноземного походження. Для того, щоб дати бандитові можливість успішно покинути межі України. А потім розвивати терористичну діяльність.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Росія не хоче війни, вона змушена здійснювати психологічний тиск для того, щоб Україна не приєдналася до Заходу. Як тільки Україна підтвердить свій нейтральний статус, так усе й заспокоїться.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача ДЖин ДЖайнів.
0
Ще не підтримано

Миро каже:
Росія не хоче війни, вона змушена здійснювати психологічний тиск для того, щоб Україна не приєдналася до Заходу.

Війна - це один із засобів психологічного тиску.

Миро каже:
Як тільки Україна підтвердить свій нейтральний статус, так усе й заспокоїться.

Можна спробувати.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Та проте все це лишень лишній раз продемоснтрувало той фатк, що рашиштська армія не така вже і НЕбоєздатна https://www.ar25.org/article/rosiyska-armiya-neboyezdatna-i-boyatysya-yiyi-ne-varto.html

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Воювати з Росією за Крим не треба! Росію витурить з Криму Захід.

Зображення користувача Дзвінка Сопілкарка.
0
Ще не підтримано

Якщо Захід почне "витурювати" Росію з Криму, то ми ризикуємо стати полігоном для початку Третьої Світової, про необхідність якої для порятунку світової економіки олігархату говорилося ще у 2008 році.
Досі вважається аксіомою, що війна - єдиний ефективний стимулятор економіки.

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Анатолій Висота каже:
Воювати з Росією за Крим не треба! Росію витурить з Криму Захід.

Якщо Україна дожилася до того, що вона дозволяє вільно з"ясовувати долю своєї землі іншим націям то це означає, що з нею ніхто не рахується.

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Вітаю вас з вашим гіпертрофічним оптимізмом!
Щойно раша ПІДТРИМАЛА ЗВЕРНЕННЯ ПУТІНА ПРО ВИКОРИСТАННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ РФ У КРИМУ А янки офіційно заявили, що опечалені рішенням ради рашії і зі свого боку спробують застосувати економічні санкції проти раші..
Хай буде!)

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

"Нові" можновладці мають дачі у Криму? Нардеп від ПР Мірошниченко дуже рветься у Крим "врегульвувати ситуацію". Напевно щось там має. Порошенко за свою дачу вже "врегульовує". Хто ще?

Si vis pacem, para bellum