Становище Турчинова, Яценюка, Тимошенко дуже хитке. Громадяни України, передусім активісти, їм не довіряють. Війна з Росією - це їх шанс утриматись при владі, нейтралізувавши таким чином політично активних громадян на Майдані. Саме тому на пост міністра був призначений мультимільйонер іноземного походження. Для того, щоб дати бандитові можливість успішно покинути межі України. А потім розвивати терористичну діяльність.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Коментарі
Становище Турчинова, Яценюка, Тимошенко дуже хитке. Громадяни України, передусім активісти, їм не довіряють. Війна з Росією - це їх шанс утриматись при владі, нейтралізувавши таким чином політично активних громадян на Майдані. Саме тому на пост міністра був призначений мультимільйонер іноземного походження. Для того, щоб дати бандитові можливість успішно покинути межі України. А потім розвивати терористичну діяльність.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Росія не хоче війни, вона змушена здійснювати психологічний тиск для того, щоб Україна не приєдналася до Заходу. Як тільки Україна підтвердить свій нейтральний статус, так усе й заспокоїться.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Війна - це один із засобів психологічного тиску.
Можна спробувати.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Та проте все це лишень лишній раз продемоснтрувало той фатк, що рашиштська армія не така вже і НЕбоєздатна https://www.ar25.org/article/rosiyska-armiya-neboyezdatna-i-boyatysya-yiyi-ne-varto.html
Воювати з Росією за Крим не треба! Росію витурить з Криму Захід.
Якщо Захід почне "витурювати" Росію з Криму, то ми ризикуємо стати полігоном для початку Третьої Світової, про необхідність якої для порятунку світової економіки олігархату говорилося ще у 2008 році.
Досі вважається аксіомою, що війна - єдиний ефективний стимулятор економіки.
Якщо Україна дожилася до того, що вона дозволяє вільно з"ясовувати долю своєї землі іншим націям то це означає, що з нею ніхто не рахується.
Вітаю вас з вашим гіпертрофічним оптимізмом!
Щойно раша ПІДТРИМАЛА ЗВЕРНЕННЯ ПУТІНА ПРО ВИКОРИСТАННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ РФ У КРИМУ А янки офіційно заявили, що опечалені рішенням ради рашії і зі свого боку спробують застосувати економічні санкції проти раші..
Хай буде!)
"Нові" можновладці мають дачі у Криму? Нардеп від ПР Мірошниченко дуже рветься у Крим "врегульвувати ситуацію". Напевно щось там має. Порошенко за свою дачу вже "врегульовує". Хто ще?
Si vis pacem, para bellum