Супутник, який був запущений на орбіту у травні цього року, вибухнув 2 вересня в небі над штатами Колорадо і Вайомінг. Місцеві жителі зафіксували яскраву вогневу кулю, а Американська метеоритна спілка отримала понад 30 доповідей свідків. Розвідник мав повернути відзняту плівку на територію Росії, але через помилку з гальмуванням в атмосфері промахнувся і став падати над територією США.
Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на американські ЗМІ.
ЗМІ припускають, що швидше за все, супутник був підірваний системою самознищення, коли стало зрозуміло, що він повертається не на російську територію.
Раніше відомий американський експерт в області космонавтики Джонатан Макдауелл повідомив, що запущений в травні військовий супутник "Космос-2495", є апаратом-розвідником "Кобальт-М".
За повідомленнями російських ЗМІ, супутник "Кобальт-М" масою 6,6 тонни і терміном активного існування на орбіті 120 діб скидає відзняті плівки на Землю в невеликих контейнерах, які приземляються в Оренбурзькій області. Пошуком контейнерів на місцевості займаються спеціальні групи. Потім відзнятий матеріал направляється в центр космічної розвідки.
Однак цінність таких знімків для оперативної розвідки невелика, оскільки інтервал між періодом зйомок і часом, коли фото потрапляють до експертів, може доходити до місяця.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Над США вибухнув російський супутник-розвідник "Космос-2495"
Світ:
Супутник, який був запущений на орбіту у травні цього року, вибухнув 2 вересня в небі над штатами Колорадо і Вайомінг. Місцеві жителі зафіксували яскраву вогневу кулю, а Американська метеоритна спілка отримала понад 30 доповідей свідків. Розвідник мав повернути відзняту плівку на територію Росії, але через помилку з гальмуванням в атмосфері промахнувся і став падати над територією США.
14091001r.jpg
Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на американські ЗМІ.
ЗМІ припускають, що швидше за все, супутник був підірваний системою самознищення, коли стало зрозуміло, що він повертається не на російську територію.
Раніше відомий американський експерт в області космонавтики Джонатан Макдауелл повідомив, що запущений в травні військовий супутник "Космос-2495", є апаратом-розвідником "Кобальт-М".
За повідомленнями російських ЗМІ, супутник "Кобальт-М" масою 6,6 тонни і терміном активного існування на орбіті 120 діб скидає відзняті плівки на Землю в невеликих контейнерах, які приземляються в Оренбурзькій області. Пошуком контейнерів на місцевості займаються спеціальні групи. Потім відзнятий матеріал направляється в центр космічної розвідки.
Однак цінність таких знімків для оперативної розвідки невелика, оскільки інтервал між періодом зйомок і часом, коли фото потрапляють до експертів, може доходити до місяця.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)