Люди почали об'єднуватись у соціальних мережах.
Наприклад, в групу на Facebook під назвою "Дюссельдорф стежить" станом на 7 січня вступили понад 2,3 тис. осіб. Засновники групи пропонують "бродити по місту" у вихідні дні та під час масових заходів на зразок карнавалів і в разі виникнення надзвичайної ситуації надавати допомогу жінкам.
В поліції цю ідею розкритикували. "Кожен такий загін з громадян, як правило, заходить далеко", - заявив ,заступник голови профспілки німецьких поліцейських Йорг Радек.
За його словами, захист своїх осель від грабіжників, запобігання нападів на жінок та профілактика вандалізму - це зрозумілі і гідні поваги мотиви, але в цілому тенденція не може не викликати побоювань: "Загони цивільної самооборони - це вираз страху".
Захист громадської безпеки є обов'язком поліції - самосуд заборонений, нагадав Радек
"Сценарії майбутніх вуличних війн, які малюють деякі ЗМІ, явно перебільшені, - впевнений Радек, - але, якщо збройні загони у розпеченій атмосфері почнуть діяти, не розібравшись у ситуації, ризик загострення, зрозуміло, буде".
Тим часом відразу після грабежів і секс-домагань до жінок міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр поклав частину провини за зростання числа подібних злочинів на німецьку поліцію і звинуватив її в пасивності, зазначивши, що "в подібних випадках їй не слід чекати подачі заяв"-,
Невже німці почали думати? Спочатку самооборона, потім повстанські загони.
Коментарі
Невже німці почали думати? Спочатку самооборона, потім повстанські загони.
Народ шукає привід для самоорганізації, влада проти (що властиво для прихованої диктатури).
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Європа після Першої світової вже не належить європейцям у повній мірі..Друга світова закріпила цей порядок..тепер вони пожинають плоди свого ситого сну..дальше деградація під кольоровими вивісками,або зов Арійської крові..
Вірю в те, що розумію.
Поліція бореться з наслідками, а не з причинами. Як і всі служби в паразитичній системі - наприклад та ж "охорона здоров'я". Німеччина змінюється і перестає бути безпечною країною. Це просто факт.