Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Американці дрібнішають

Американці стають нижчими на зріст і сильно здають у фізичному розвитку, говорять дослідники зі США. У той же час, по іншу сторону океану - у Європі - ріст людей усе більше збільшується.
Наприклад, голландці, у середньому, вище американців приблизно на 5 сантиметрів.

На думку фахівців, ця різниця багато в чому викликана різницею у рівні життя. У країнах Західної Європи краще охорона здоров’я, медичні послуги доступні більшості громадян. Також у їжі європейців багато необхідних для росту білків.

У той же час у США 8 млн. безробітних, 40 млн. чоловік не мають медичної страховки, 35 млн. живуть за межею бідності. До того ж більшість громадян харчується фаст-фудом.

Також різницю у рості американців і європейців пояснюють імміграцією у США. Середній показник росту зменшують мексиканці та китайці, що приїхали у Штати.

(за матеріалами Utro.ru)


----------------------------------------------------

В тему:

Проблеми ситої нації

Через “Макдональдси” уперше за 100 років діти проживуть менше батьків

Жирна смерть

Гамбургер і картопля фрі страшніші за героїн
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи