Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Запустили другий блок Хмельницької АЕС

Світ:

14 липня в реактор другого блоку Хмельницької АЕС завантажена перша паливна касета, тим самим почався етап фізичного пуску блоку, повідомили в Держкоматомрегулювання України.
За станом на ранок 15 липня в реактор були завантажены 24 паливні касети. Вперше реактор буде повністю завантажений модернізованими (так званими альтернативними) паливними касетами російського виробництва ТВЗ-А, передає «УНІАН».

Планується, що фізичний пуск, який маэ завершитися пуском ядерного реактора, триватиме 25 днів. Після цього має початися етап енергетичного пуску – підключення блоку до енергосистеми країни і початок вироблення електроенергії і поступове збільшення потужності блоку з наладкою його систем і устаткування.

Перед початком фізичного пуску блоку НАЕК “Енергоатом” отримала дозвіл на здійснення цього етапу від Державної приймальної комісії, а також отримала ліцензію на введення блоку в експлуатацію від Держкоматомрегулювання України.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи