Сьогодні на скриньки українських користувачів електронної пошти майже не приходить спам. Про його походження можна здогадатися виходячи з того, що сьогодні частина столиці Росії, а також декілька регіонів залишилася без світла та води.
У Москві сталися аварії на підстанції в Чагіно Московськогго нафтопереробного заводу. Про це повідомив міністр промисловості та енергетики Віктор Христенко, повідомляє ІА REGNUM із посиланням на свого кореспондента у Державній Думі Росії.
У той же час прес-служба "Мосенерго" передала, що Москва залишилася без світла через аварію на найстарішій ГЕС-1.
ІА REGNUM також повідомило, що через знеструмлення зупинили роботу провайдери.
Досі знструмленими залишаються декілька регіонів Росії. Південні та південно-східні райони Москви залишаються без електропостачання.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Москва лишилася без світла. У скриньках поменшало спаму
Світ:
У той же час прес-служба "Мосенерго" передала, що Москва залишилася без світла через аварію на найстарішій ГЕС-1.
ІА REGNUM також повідомило, що через знеструмлення зупинили роботу провайдери.
Досі знструмленими залишаються декілька регіонів Росії. Південні та південно-східні райони Москви залишаються без електропостачання.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)