Як повідомляє офіційний сайт Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної адміністрації, в Сумах наприкінці січня відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів і юніорів.
У змаганні брали участь найсильніші стрілки України, в тому числі і буковинські спортсмени. У складі збірної команди Чернівецької області були вихованці Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Чернівців.
В результаті, серед юніорів найсильнішими стали саме буковинки - майстер спорту України міжнародного класу Олексюк Вікторія, а також майстри спорту України Онуфрійчук Олена і Перекута Надія.
В особистій першості серед юніорок Онуфрійчук Олена посіла друге місце, а Ігнатюк Анастасія - третє.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Буковинські лучниці відзначилися на Чемпіонаті України зі стрільби з лука
Світ:
2_142295055840.jpg
У змаганні брали участь найсильніші стрілки України, в тому числі і буковинські спортсмени. У складі збірної команди Чернівецької області були вихованці Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Чернівців.
В результаті, серед юніорів найсильнішими стали саме буковинки - майстер спорту України міжнародного класу Олексюк Вікторія, а також майстри спорту України Онуфрійчук Олена і Перекута Надія.
В особистій першості серед юніорок Онуфрійчук Олена посіла друге місце, а Ігнатюк Анастасія - третє.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)