Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Хиты: 0

Майже половина українців не знає, що таке Інтернет

В Україні 45% громадян не користуються мережею Інтернет. Про це свідчать результати соціологічного опитування "Електронне урядування в дзеркалі громадської думки", проведене соціологічною службою Центру Разумкова в середині вересня за підтримки шведського агентства міжнародного розвитку на всій території України за винятком АРК і території проведення АТО.
 

Про це під час прес-конференції розповів експерт робочої групи з розробки урядової політики в сфері розвитку електронного урядування Роман Кобець, повідомляє РБК-Україна. 

"Більше, ніж третина громадян України практично щодня, а то й кілька разів на день використовують Інтернет. Тих людей, які не користуються Інтернетом в Україні зараз – 45 %", - повідомив експерт.

За його словами, 58 % тих, хто не користується Інтернетом, не відчувають в ньому потреби.

"Тобто вони ще до кінця не розуміють переваги, які дає Інтернет не тільки у відносинах з органами влади, а й у своєму повсякденному житті, навчанні, дозвіллі тощо", - зазначив Кобець.
За його словами, 93 % усіх користувачів мають доступ до Інтернету вдома, майже третина на роботі і 11 % використовують доступ до Інтернету через wi-fi у громадських місцях.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Кращий коментар

Аватар пользователя Анатолій Висота
0
No votes yet

Інтернетом не користуються, бо нема в цьому нагальної потреби. Коли люди відчули переваги й невелику вартість мобільного зв"язку, то зараз майже всі мають мобільні телефони. А ще в селах й досі нема доступу до швидкісного інтернету.

Комментарии

Аватар пользователя Анатолій Висота
0
No votes yet

Інтернетом не користуються, бо нема в цьому нагальної потреби. Коли люди відчули переваги й невелику вартість мобільного зв"язку, то зараз майже всі мають мобільні телефони. А ще в селах й досі нема доступу до швидкісного інтернету.

Аватар пользователя Арсен Дубовик
0
No votes yet

))) Анекдот -

"Комп'ютер/Інтернет дозволяє вирішити дуже багацько проблем...
        ...яких до цього не було"

Цитата:
"Тобто вони ще до кінця не розуміють переваги, які дає Інтернет не тільки у відносинах з органами влади, а й у своєму повсякденному житті, навчанні, дозвіллі тощо"

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)