Україна залишилась останньою країною Євразійського континенту, в якій не запроваджено технологію швидкісного мобільного Інтернету 3G. При цьому більшість країн вже перейшли на 4G. В умовах жорсткої конкуренції між країнами, а у нашому випадку ще ворожої агресії, це питання національної безпеки. Причина такого відставання – лобізм монополістів і відсутність державної волі.
"Україна залишилась останньою (!!!) країною Євразійського континенту, в якій не запроваджено технологію швидкісного мобільного Інтернету 3G. При цьому більшість країн вже перейшли на 4G. В умовах жорсткої конкуренції між країнами, а у нашому випадку ще ворожої агресії, це питання національної безпеки. Інформація в світі рухається хайвеями, а у нас досі сільськими грунтовими дорогами на бричках, запряжених старими конячками.
Причина такого відставання – лобізм монополістів і відсутність державної волі.
Експерти Національної комісії з регулювання зв’язку та інформатизації розробили проект Постанови Кабміну, яка дозволить запровадити технологію 3G в Україні за 3 місяці.
Андрій Логвін – експерт в галузі ІТ та депутат Київради від Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” – активно лобіює це питання на політичному рівні. Постанова вже в Кабміні. Необхідність державних інвестицій – 0 грн. Надходження в держбюджет 2014 року – 3 млрд грн + додаткові мільярдні інвестиції в галузь та нові робочі місця. Йде також робота над запровадженням 4G. Це трохи довше і складніше.
Займаємось цим питанням спільно з Реанімаційним пакетом реформ".
Причиною відставання Садовий назвав "лоббізм монополістів і державну волю". Проте істинна причина - корупція в Міноборони, - коментує Yuriy Pylypenko. - Монополісти (очевидно мова про операторів) активно лобіювали проведення аукціону по продажу частот. Збиралися не тільки заплатити мільярд на проїдання бюджетниками, а й за свій рахунок закупити для Міноборони нові радари, що працюють на інших частотах, щоб звільнити частоти для продажу на аукціоні. Через органічну корупцію в міноборони, генерали відмовилися прийняти нові радари, а зажадали грошового еквіваленту - ми самі купимо, тільки дайте нам грошей, але в 5 разів більше ніж вартує обладнання. Оператори не погодилися - і правильно зробили. Немає чого за ARPU з кожного українця роздувати нечувані масштабі корупції в органах центральної влади.
5 вересня біля Кабміну активісти та експерти ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ провели акцію протесту з вимогою негайного впровадження 3G. Безвідповідальна політика Уряду в галузі зв’язку призводить до втрат 3 млрд. грн. для бюджету України та Міноборони.
«Маніпуляції з впровадженням 3G набувають чітких рис абсурду і безглуздя, приправлені безвідповідальністю державних установ і лобіюванням інтересів старих кланів, які, як ми сподівалися, пішли в небуття. Рішення уряду щодо видачі однієї ліцензії на 3G замість трьох це злочин проти галузі, проти економіки, проти України. Це зрив виконання 23.07.2014 року №613/2014 «Про забезпечення умов для впровадження сучасних телекомунікаційних технологій»!» – зазначає експертка групи РПР по 3G/4G Олена Мініч.
Біля Кабміну активісти встановили таксофон «зв’язку кабмінівського покоління» і таким чином продемонстрували майбутнє телекомунікацій України, як його бачать чиновники уряду.
«Від такого безвідповідального гальмування втратять всі. Держбюджет втратить 3 млрд., Міноборони – можливість забезпечити якісний зв'язок для бійців в АТО, галузь – сенс існування, громадяни – право користуватись сучасними послугами, право стати повноцінними учасниками цивілізаційної інформаційної сфери. А Україна займе своє почесне місце серед занедбаних і забутих країн 3-го світу» – наголошує Олег Мацех, представник ініціативи РПР.
Активісти та експерти передали урядовцям звернення в якому вимагають:
• довести до логічного завершення виконання відповідного Указу Президента України! В тому числі забезпечити 3 ліцензії на 3G для ринку;
• притягнути до відповідальності тих хто саботує виконання Указу Перезидента;
• припинити «кулуарщину» і оприлюднити прізвища «ініціаторів і раціоналізаторів», які внесли зміни в постанову щодо «достатності однієї ліцензії замість трьох»;
• сформувати дієвий життєздатний професійний Центральний Орган Виконавчої Влади в галузі Зв’язку.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Мер Львова Андрій Садовий вирішив взятися за розвиток 3G в Україні
Світ:
Україна залишилась останньою країною Євразійського континенту, в якій не запроваджено технологію швидкісного мобільного Інтернету 3G. При цьому більшість країн вже перейшли на 4G. В умовах жорсткої конкуренції між країнами, а у нашому випадку ще ворожої агресії, це питання національної безпеки. Причина такого відставання – лобізм монополістів і відсутність державної волі.
14090701r.png
Про це написав мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook:
"Україна залишилась останньою (!!!) країною Євразійського континенту, в якій не запроваджено технологію швидкісного мобільного Інтернету 3G. При цьому більшість країн вже перейшли на 4G. В умовах жорсткої конкуренції між країнами, а у нашому випадку ще ворожої агресії, це питання національної безпеки. Інформація в світі рухається хайвеями, а у нас досі сільськими грунтовими дорогами на бричках, запряжених старими конячками.
Причина такого відставання – лобізм монополістів і відсутність державної волі.
Експерти Національної комісії з регулювання зв’язку та інформатизації розробили проект Постанови Кабміну, яка дозволить запровадити технологію 3G в Україні за 3 місяці.
Андрій Логвін – експерт в галузі ІТ та депутат Київради від Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” – активно лобіює це питання на політичному рівні. Постанова вже в Кабміні. Необхідність державних інвестицій – 0 грн. Надходження в держбюджет 2014 року – 3 млрд грн + додаткові мільярдні інвестиції в галузь та нові робочі місця. Йде також робота над запровадженням 4G. Це трохи довше і складніше.
Займаємось цим питанням спільно з Реанімаційним пакетом реформ".
Причиною відставання Садовий назвав "лоббізм монополістів і державну волю". Проте істинна причина - корупція в Міноборони, - коментує Yuriy Pylypenko. - Монополісти (очевидно мова про операторів) активно лобіювали проведення аукціону по продажу частот. Збиралися не тільки заплатити мільярд на проїдання бюджетниками, а й за свій рахунок закупити для Міноборони нові радари, що працюють на інших частотах, щоб звільнити частоти для продажу на аукціоні. Через органічну корупцію в міноборони, генерали відмовилися прийняти нові радари, а зажадали грошового еквіваленту - ми самі купимо, тільки дайте нам грошей, але в 5 разів більше ніж вартує обладнання. Оператори не погодилися - і правильно зробили. Немає чого за ARPU з кожного українця роздувати нечувані масштабі корупції в органах центральної влади.
5 вересня біля Кабміну активісти та експерти ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ провели акцію протесту з вимогою негайного впровадження 3G. Безвідповідальна політика Уряду в галузі зв’язку призводить до втрат 3 млрд. грн. для бюджету України та Міноборони.
«Маніпуляції з впровадженням 3G набувають чітких рис абсурду і безглуздя, приправлені безвідповідальністю державних установ і лобіюванням інтересів старих кланів, які, як ми сподівалися, пішли в небуття. Рішення уряду щодо видачі однієї ліцензії на 3G замість трьох це злочин проти галузі, проти економіки, проти України. Це зрив виконання 23.07.2014 року №613/2014 «Про забезпечення умов для впровадження сучасних телекомунікаційних технологій»!» – зазначає експертка групи РПР по 3G/4G Олена Мініч.
Біля Кабміну активісти встановили таксофон «зв’язку кабмінівського покоління» і таким чином продемонстрували майбутнє телекомунікацій України, як його бачать чиновники уряду.
«Від такого безвідповідального гальмування втратять всі. Держбюджет втратить 3 млрд., Міноборони – можливість забезпечити якісний зв'язок для бійців в АТО, галузь – сенс існування, громадяни – право користуватись сучасними послугами, право стати повноцінними учасниками цивілізаційної інформаційної сфери. А Україна займе своє почесне місце серед занедбаних і забутих країн 3-го світу» – наголошує Олег Мацех, представник ініціативи РПР.
Активісти та експерти передали урядовцям звернення в якому вимагають:
• довести до логічного завершення виконання відповідного Указу Президента України! В тому числі забезпечити 3 ліцензії на 3G для ринку;
• притягнути до відповідальності тих хто саботує виконання Указу Перезидента;
• припинити «кулуарщину» і оприлюднити прізвища «ініціаторів і раціоналізаторів», які внесли зміни в постанову щодо «достатності однієї ліцензії замість трьох»;
• сформувати дієвий життєздатний професійний Центральний Орган Виконавчої Влади в галузі Зв’язку.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)