Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Хиты: 0

Україна перекрила кордон з Росією

Світ:

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України у зв’язку з поширенням в Російській Федерації збудника африканської чуми свиней тимчасово закриває рух транспорту в місцевих пунктах пропуску на Східній Україні. 
 

Рух транспорту у місцевих пунктах пропуску через державний кордон України з Російською Федерацією тимчасово призупиняється з 25 вересня 20.00 до особливого розпорядження. 

Усі транспортні засоби, які намагатимуться перетнути українсько-російський кордон у місцевих пунктах пропуску, будуть скеровуватися в найближчі пункти пропуску через державний кордон для міжнародного та міждержавного сполучення для проходження визначених законодавством видів контролю.

На ділянці Східного регіонального управління державний кордон можна буде перетнути в наступних пунктах пропуску: Донецький прикордонний загін (Новоазовськ, Успенка, Маринівка), Луганський прикордонний загін (Должанський, Червонопартизанськ, Ізварине, Просяне, Новобіла, Танюшівка, Дьоміно-Олександрівка,Красна Талівка, Мілове), Харківський прикордонний загін (Піски, Чугунівка, Плетенівка, Готівка).

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Кращий коментар

Аватар пользователя Кабан Іклан
0
No votes yet

То просто свині "ачумєлі" :-)

Комментарии

Аватар пользователя Кабан Іклан
0
No votes yet

То просто свині "ачумєлі" :-)

Аватар пользователя Арсен Дубовик
0
No votes yet

З Білоруссю також.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)