Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Збройні сили не застосовуватимуть проти протестувальників

Збройні сили України не братимуть участі в подіях, пов'язаних з акціями протесту в Києві. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на представника відомства.

 

14012208r.jpg

Прапор Генерального штабу Збройних Сил України

"Збройні Сили України проти мітингувальників не застосовуватимуть. Усі військовослужбовці й техніка перебувають у місцях постійної дислокації", - розповів він.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

А хто такі "Інтерфакс-Україна" у порівнянні із посадовими "особаси"?
Он РІА Новини теж повідомляють, що посадові "особи" заявлять про НЕ використання ЗСУ в участі на Майдані проти протестувальників...
Що у свою чергу можна вважати, як напрочуд підготовку до того що чиновники в найближчий час дадуть команду на застосування ЗСУ проти протестувальників. Ця логіка вже працює понад 8-9 років.

Коментарі

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

А хто такі "Інтерфакс-Україна" у порівнянні із посадовими "особаси"?
Он РІА Новини теж повідомляють, що посадові "особи" заявлять про НЕ використання ЗСУ в участі на Майдані проти протестувальників...
Що у свою чергу можна вважати, як напрочуд підготовку до того що чиновники в найближчий час дадуть команду на застосування ЗСУ проти протестувальників. Ця логіка вже працює понад 8-9 років.