"Збройні Сили України проти мітингувальників не застосовуватимуть. Усі військовослужбовці й техніка перебувають у місцях постійної дислокації", - розповів він.
А хто такі "Інтерфакс-Україна" у порівнянні із посадовими "особаси"?
Он РІА Новини теж повідомляють, що посадові "особи" заявлять про НЕ використання ЗСУ в участі на Майдані проти протестувальників...
Що у свою чергу можна вважати, як напрочуд підготовку до того що чиновники в найближчий час дадуть команду на застосування ЗСУ проти протестувальників. Ця логіка вже працює понад 8-9 років.
Commentaires
А хто такі "Інтерфакс-Україна" у порівнянні із посадовими "особаси"?
Он РІА Новини теж повідомляють, що посадові "особи" заявлять про НЕ використання ЗСУ в участі на Майдані проти протестувальників...
Що у свою чергу можна вважати, як напрочуд підготовку до того що чиновники в найближчий час дадуть команду на застосування ЗСУ проти протестувальників. Ця логіка вже працює понад 8-9 років.